loadingimg

Wczytuję dane...

OFERTA SKLEPU

Pełny asortyment naszego sklepu

    KLIKNIJ TUTAJ 

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Waluty

Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Kocioł elektryczny GIALIX 120 MA  - Auer
Kocioł elektryczny GIALIX 120 MA  - Auer
Kocioł elektryczny GIALIX 120 MA  - Auer

Kocioł elektryczny GIALIX 120 MA - Auer

średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 3-7 dni

Waga produktu: 50 kg

Gwarancja: 5 lat

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:10073,70 PLN
Cena rynkowa: 10073.70 PLN

  • Opis produktu

GIALIX 120 MA z wymiennikiem stalowym

Dwufunkcyjny kocioł elektryczny ze stalowym wymiennikiem ciepła. Moc modulowana od 48 do 72 kW. Sterowanie elektroniczne. Sterowanie zaworem trójdrożnym. Zasilanie elektryczne 400V.

Kotły Gialix ze stalowym wymiennikiem ciepła

Gialix to wiszące kotły elektryczne o stopniowanej mocy. Dwufunkcyjne kotły elektryczne ze stalowym wymiennikiem ciepła, wyposażone są regulację elektroniczną.  Doskonale nadają się zarówno do ogrzewania jak i przygotowania c.w.u. Moc maksymalna kotłów ze stalowym wymiennikiem ciepła od 36 do 192 kW w zależności od modelu. Zakres uzyskiwanej mocy sprawia, że kotły serii Gialix znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym, w budynkach komercyjnych i przemysłowych. Gialix został zaprojektowany i stworzony zarówno do nowych jak i już istniejących instalacji centralnego ogrzewania.

 

Szerokie możliwości zastosowania

Ogromną zaletą kotłów elektrycznych serii Gialix jest ich praktyczność. Nie wymagają one doprowadzenia gazu lub składowania paliwa. Całkowicie zbędny staje się komin lub przewód odprowadzający spaliny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużych oszczędności w instalacji. Kocioł jest niezwykle cichy a elektroniczne sterowanie jest źródłem komfortu i oszczędności. Kotły serii Gialix umozliwiają dostosowanie mocy do aktualnych potrzeb.

Montaż kotła jest bardzo szybki, prosty i tani bez względu na instalację. Starannie dobrane elementy sprawiają, że kotły Gialix są solidne i ciche a kompaktowe wymiary i stylizacja, pozwalają dopasować kocioł do każdego wnętrza. Gialix łączy w sobie najlepsze możliwości elektronicznej regulacji z wysoką jakością wykonania i trwałości

Więcej informacji o produkcie, na stronie producenta.