loadingimg

Wczytuję dane...

OFERTA SKLEPU

Pełny asortyment naszego sklepu

    KLIKNIJ TUTAJ 

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Waluty

Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Kocioł elektryczny GIALIX 6 MT - Auer

Kocioł elektryczny GIALIX 6 MT - Auer

średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 3-7 dni

Waga produktu: 20 kg

Gwarancja: 20 lat

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:4833,90 PLN
Cena rynkowa: 4833.90 PLN

  • Opis produktu

GIALIX 6 MT - wymiennik żeliwny - 20 LAT GWARANCJI

Jednofunkcyjny kocioł elektryczny o mocy modulowanej od 2 do 6kW z elektroniczną regulacją mocy. Żeliwny wymiennik ciepła. Kocioł dedykowany jest do budynków i pomieszczeń o niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną. Gialix 6 MT posiada 3 stopnie mocy, co pozwala dostosować się do najmniejszych powierzchni zapewniając optymalne zużycie energii. 20 lat gwarancji na żeliwny wymiennik ciepła. Zasilanie elektryczne 230V.

Żeliwny wymiennik ciepła

Wymiennik ciepła o bardzo dużej wydajności cieplnej, mimo zwartej budowy, dostarcza ciepłą wodę o stałej temperaturze. Żeliwny wymiennik ciepła jest gwarancją trwałości i daje wiele innych korzyści w codziennym użytkowaniu kotła Gialix:

  • stałość temperatury żeliwa w połączeniu z pojemnością wodną wymiennika zapewniają płynne i równomierne funkcjonowanie;
  • do każdego elementu hydraulicznego możliwy jest bezpośredni i łatwy dostęp od frontowej części kotła;
  • dzięki zwartej budowie wymiennika ilość elementów hydraulicznych została ograniczona do minimum co sprawia, że ryzyko wycieku jest bardzo niskie;
  • żeliwny blok wymiennika ciepła skupia wszystkie podłączenia hydrauliczne.


Szerokie możliwości zastosowania

Ogromną zaletą kotłów elektrycznych serii Gialix jest ich praktyczność. Nie wymagają one doprowadzenia gazu lub składowania paliwa. Całkowicie zbędny staje się komin lub przewód odprowadzający spaliny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużych oszczędności w instalacji. Kocioł jest niezwykle cichy a elektroniczne sterowanie jest źródłem komfortu i oszczędności, ograniczając pobór mocy nawet poniżej 3 kW.

Więcej informacji o produkcie na stronie producenta.