loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
KOCIOŁ GRZEWCZY MULTIMAX 16 KW
KOCIOŁ GRZEWCZY MULTIMAX 16 KW
KOCIOŁ GRZEWCZY MULTIMAX 16 KW

KOCIOŁ GRZEWCZY MULTIMAX 16 KW

średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 5-7 dni

Waga produktu: 365 kg

Gwarancja: 60 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:10993,00 PLN
Cena rynkowa: 10993.00 PLN

  • Opis produktu

  • Pliki do pobrania

KOCIOŁ DWUPALENISKOWY MULTIMAX 16  DO OPALANIA EKOGROSZKIEM, MIAŁEM, PELLETEM I DREWNEM

Idealne połączenie 2 kotłów w jednym!  Posiada dwa paleniska, a paliwo do niego może być podawane zarówno w sposób automatyczny, jak i ręczny. Stosowanie kilku popularnych  paliw stałych czyni Twoją kotłownię uniwersalną i niezależną fabryką ciepła.

Kotły Multimax wyposażone są w obrotowy palnik retortowy z dyszami powietrza wtórnego przeznaczony do spalania opałów sypkich z zasobnika: ekogroszku, miału lub pelletu. Dodatkowo posiada obszerne palenisko z żeliwnym rusztem do spalania drewna kawałkowego. W kotle mieszczą się polana drewna o długości (w zależności od mocy kotła) od 0,5 m do 1,0 m.

Duży zasobnik pozwala na załadunek paliwa raz na kilka dni. Intuicyjną obsługę i dokładne spalanie zapewnia nowoczesny sterownik ST-480, sterujący podajnikiem, wentylatorem nadmuchowym, siłownikiem zaworu mieszającego oraz 4 pompami: c.w.u., c.o. cyrkulacyjną i ogrzewania podłogowego. Dzięki opcjonalnym modułom ST-480 umożliwia sterowanie dwoma dodatkowymi zaworami oraz obsługę kotła za pomocą wygodnego regulatora pokojowego poprzez Internet lub telefon komórkowy. (Szczegółowy opis sterownika ST-480 na stronie producenta).  Wygodę użytkowania zwiększa możliwość zamontowania zasobnika na paliwo po prawej lub lewej stronie oraz zmiana kierunku otwierania drzwiczek.